«Институт Вен»  лечение варикоза в  Киеве и Харькове

Телефон Київ:

Телефон Харків:

Час роботи:

Пн-Сб: с 9.00 до 18.00

Нд: вихідний

Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровського), 37

Київ, вул. Дмитрівська 69, блок 5

записатися на консультацію

Лікування варикозу без шрамів і реабілітації

Лікування варикозу в Києві і Харкові

Вам поставили діагноз - варикозне розширення вен. Або, можливо, ви ще тільки підозрюєте це захворювання. Куди звернутися, щоб гарантовано вилікувати варикоз?

У медичному центрі «Інститут Вен» проводиться діагностика і комплексне лікування варикозу нижніх кінцівок. Після огляду лікар за допомогою ультразвуку вивчає стан судин і виявляє проблемні ділянки.

Флеболог складає докладний план, який гарантує ефективне лікування варикозу. Хворобу на ранній стадії легко припинити профілактичними діями. Зміна раціону, коригування способу життя - ці методи допомагають повернути пацієнтам здоров'я без операцій.

вання варикозного розширення вен на ногах в пізніх стадіях вимагає втручання хірургів. Наші фахівці використовують малотравматичні методи, які не залишають рубців і шрамів.

 

Чому варто звернутися до лікарів «Інституту Вен»

Понад 4000 операцій за останні 15 років. Такий підсумок роботи флебологів нашого медичного центру. На їхньому рахунку десятки тисяч діагностичних обстежень. Навіть наймолодші співробітники самостійно вилікували понад 500 осіб. Наші лікарі займаються не тільки лікувальною, але і науково-дослідницькою діяльністю.

На всесвітніх форумах часто виступають флебологи нашого медичного центру. Вони брали участь в міжнародних конференціях в Мельбурні (Австралія, лютий 2018 року), і в Яремче (Україна, червень 2019 року).

Нашим лікарям належать патенти на винаходи в сфері флебології. Вони пишуть наукові статті, що виходять в великих виданнях.

 

Лікар-хірург вищої категорії, флеболог Османов Рустем Рамзієвич
Лікар-хірург вищої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Лікар-хірург першої категорії, флеболог Толстов Олександр Леонідович
Лікар-хірург першої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Флеболог вищої категорії Рябінская Оксана Сергіївна
Флеболог вищої категорії
Досвід роботи: 34 года
Лікар-хірург першої категорії Штогрин Віталій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 15 років
Лікар-хірург, флеболог Рощина Людмила Вікторівна
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 17 років
Лікар-хірург, флеболог Корнієнко Олексій Миколайович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 5 років
Судинний хірург, головний лікар Гріншпун Ліна Павлівна
Судинний хірург, головний лікар
Досвід роботи: 11 років
Сосудистый хирург, флеболог Бакай Михайло Васильович
Сосудистый хирург, флеболог
Досвід роботи: 8 років
Лікар-хірург першої категорії Мосунов Сергій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 12 років
 Судинний хірург, флеболог Войціцький Сергій Юрійович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 8 лет
Судинний хірург, флеболог Свистак Нікіта Володимирович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 10 років
Лікар-хірург, флеболог Рябущенко Дмитро Дмитрович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 3 роки

 

Сучасні методи лікування варикозу без швів і болю

Ми використовуємо 4 оригінальні методики усунення варикозного розширення:

 

Мікросклеротерапія

Показання. Прояв червоних або синіх вен на поверхні шкіри. Малюнок судин може бути деревовидним, лінійним або павукоподібним. Дефект має косметичний характер. При сильному варикозному розширенні цей метод не використовується.

Хід процедури. За допомогою голки діаметром 0,3 мм в пошкоджену ділянку вводиться склерозант. Препарат з'єднує стінки судин, знижуючи їх здуття.

Переваги. Цим методом видаляється до 98% проявів. Він безпечний, не викликає болю і не залишає шрамів. За місяць всі зовнішні ознаки зникають.

Вартість для однієї ніжки за один сеанс: від 3000 грн.

 

 

 

Ендовазальной лазерна коагуляція

Показання. Проводиться при розширенні судин до 10 мм. Лазерною коагуляцією видаляють трофічні виразки, гемангіоми і інші судинні новоутворення.

Хід процедури. В пошкоджену ділянку вставляють катетер з лазером. Він надає термічний вплив на стінки судини і запаює його. Потік крові перенаправляється. Час проведення - 40 хвилин.

Переваги. Ендовазальна лазерна коагуляція повністю безпечна і безболісна. На шкірі не залишається гематом і шрамів. Пацієнту не потрібна реабілітація. Піти додому він може вже через три години після процедури.

Вартість для однієї ніжки за один сеанс: від 17000 грн

 

 

 

Пінне склерозування

Показання. Проводиться при утворенні варикозних вузлів. Пінне склерозування призначається людям з розширенням магістральних і периферичних вен. Підходить для відновлення судин, збільшених на 10 мм і більше.

Хід процедури. В пошкоджену ділянку вводять спеціальну піну з великою площею дотику. Препарат швидко всмоктується. Він закупорює проблемний фрагмент і змінює напрямок кровотоку.

Переваги. Зцілення великих судин за 20 хвилин. Навіть люди з підвищеною чутливістю не відчують болю під час процедури. Шрами і рубці не утворюються.

Вартість для однієї ніжки за один сеанс: від 9500 грн

 

 

 

Мініфлебектомія

Показання. Призначається при утворенні великих вузлів варикозу і при збільшенні до 18 мм. Допомагає нормалізувати відтік крові і позбавити від набряклості.

Хід процедури. У шкірі робиться прокол діаметром 1-2 мм. В отвір вводяться медичні гачки, щоб дістати хвору вену. По черзі обробляються всі проблемні фрагменти. Потім на ранку накладається медична стрічка.

Переваги. Тривалість - не більше години. На зцілених ділянці ніколи не виникне проблем з судинами. Повне відновлення за 10 днів. Не залишаються шрами і рубці. Синці зникають за 2 тижні.

Вартість для однієї ніжки за один сеанс: від 12600 грн

 

 


 

Варикоз до і після лікування: вражаючий результат всього за одну годину

Повернемо вашим ногам здоровий зовнішній вигляд за 60 хвилин або швидше. Завдяки обладнанню преміум-класу, досвіду наших співробітників та прогресивним методам ми оперативно позбавляємо навіть від важких форм варикозу.

Фото До і Після лікування варикозу ніг - Інститут Вен

Фото До і Після лікування варикозного розширення вен - Інститут Вен

Фото До і Після лікування варикозу пінним склерозированием - Інститут Вен

Фото До і Після лікування варикозу лазерною коагуляцією - Інститут Вен

*Результат індивідуальний і залежить від індивідуальних особливостей організму

Проблеми та відгуки:

  • Через варикоз з'явилася виразка на гомілки. Все почалося з тяжкості в ногах. Потім вони почали постійно хворіти, і утворилася виразка. Довелося терміново звернутися до лікаря.

Боялася робити операцію, але після розмови з Рябінською Оксаною Сергіївною повірила, що все буде добре. Проблему усунули швидко. Виразка поступово затягується. Спасибі лікарям за їхню працю.

 

  • Багатьом знайомі проблеми, пов'язані з варикозної хворобою. Я намагалася боротися з нею народними засобами. Вена випиралася так сильно, що нога виглядала просто страшно. За порадою знайомої звернулася до фахівців. Вилікували безболісно і швидко.

До повноцінного життя повернулася всього за 10 днів. Тепер знову можу ходити на пляж і носити короткі спідниці. Тому рекомендую звертатися до лікарів при перших симптомах. Окремо хочу подякувати Штогріну Віталію Володимировичу - чудовому хірургу, який вилікував мої ноги.

 

  • Проблеми почалися з тяжкості в ногах. Потім на них виступили вени. Хотів поїхати на лікування в Німеччину, але знайомі порадили звернутися в місцеву клініку європейського рівня. Так я потрапив на прийом до Рябінської Оксани Сергіївни.

Вона розповіла про переваги лазерного лікування. Сама операція пройшла швидко. Поки лікарі працювали, я читав журнал «За кермом». Потім погуляв по парку кілька годин, сів у машину і поїхав додому. Після одужання я почав займатися спортом і вже схуд на 12 кілограм.

 

  • Варикоз псував мені життя багато років. Через болі в нозі і судом я не міг повноцінно займатися спортом. Колега зі схожою проблемою порадив звернутися до «Інституту Вен».

Спочатку я дуже переживав, що під час операції буде боляче. Однак я не відчув ніякої болі. Мені підібрали компресійний одяг, щоб я міг займатися спортом. Тепер мені ніщо не заважає тренуватися і радіти життю.

 

  • Проблеми почалися з того, що з'явився набряк ноги, і вона стала сильно боліти. Я потрапила на прийом до Рустема Рамзієвича Османова. Він розповів про сучасні лікувальні методи і гарантував, що повне одужання займе всього 10 днів.

Операція пройшла так, що я нічого не відчула. Результат відмінний. Після процедури можна було зателефонувати лікарям, якщо виникнуть нові питання. Мені сподобалася така турбота.

 

  •  Хочу сказати спасибі доктору Толстову Олександру Леонідовичу за те, що він вилікував мені праву ногу. Проблеми з варикозом виникли давно, але звернувся за допомогою, тільки коли на шкірі з'явилася пляма.

Після операції не залишилося шрамів. Та й сама процедура зайняла лише 1,5 години. Мене більше не турбують набряки і біль. Бажаю лікарям успіхів у їхній благородній роботі.

 

Наші переваги в малотравматичних методах і швидкій реабілітації

Виявлення та усунення варикозного розширення в наших клініках проводиться на сучасному обладнанні. Для обстеження пацієнтів використовуються цифрові ультразвукові системи Toshiba APLIO XG і APLIO 400. З їх допомогою флебологи бачать тканини з високою роздільною здатністю, що допомагає ставити діагноз. Для кожної людини підбирають індивідуальну програму лікування.

Ми гарантуємо мінімальні терміни реабілітації. Пацієнти можуть піти на прогулянку відразу після усунення варикозу. Вони повертаються додому через 1-3 години, а на роботу виходять через добу.

Нашому уважному і високопрофесійному персоналу дуже важливо, щоб пацієнти повністю одужали.