«Институт Вен»  лечение варикоза в  Киеве и Харькове

Телефон Київ:

Телефон Харків:

Час роботи:

Пн-Сб: с 9.00 до 18.00

Нд: вихідний

Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровського), 37

Київ, вул. Дмитрівська 69, блок 5

записатися на консультацію

Про клініку

Точна діагностика та лікування варикозу без наркозу, болю і шрамів

  «Інститут Вен» - клініка лікування варикозу. Позбавляємо від будь-яких форм варикозного розширення вен нижніх кінцівок, в тому числі від несафенного і ретикулярного. Після цього ви забудете про втому ніг, набряках і судомах.

При первинній консультації з флебологом обов'язково проводиться УЗД. Пошкоджені тканини досліджуються на цифрових ультразвукових системах і тільки після цього ставиться точний діагноз.

Наша клініка з'явилася завдяки одній випадковій зустрічі в Харківському медичному університеті. Це було більше 20 років тому. Майбутній директор «Інституту Вен» Замчій Сергій Володимирович, тоді ще студент, познайомився з іншим студентом - Османовим Рустемом Рамзієвичем.

 Зав'язалася дружба. Приблизно в цей же час Сергій захворів на  варикоз через серйозні спортивні тренування.

 Майже 20 років він не наважувався на операцію, оскільки переживав, що при старих методах лікування можливі рецидиви. Він продовжував би страждати, як би в 2015 р. не вирішив розповісти про свої проблеми старому другу, вже відомому в країні флебологу Рустему Османову.

 Рустем умовив його на операцію, пояснивши всі переваги нових методик. Й операція дійсно допомогла! Сергій твердо вирішив допомагати таким же нерішучим страждальцям. Він запропонував створити «Інститут Вен» - у нього вже на той час було декілька клінік за різними напрямками. Він взявся за організацію робочих процесів, а методики лікування надав Рустему Османову і Оксані Сергіївні Рябінській.

 Центр флебології був заснований 4 липня 2016 року, водночас з відкриттям клініки в Харкові.

З перших днів роботи пацієнтів приймали досвідчені лікарі - Рябінська Оксана Сергіївна (кандидат медичних наук) і Османов Рустем Рамзієвич (доктор медичних наук). Сотні пацієнтів вилікували від варикозу досвідчені лікарі Толстов Олександр Леонідович (20 років практики), Рощина Людмила Вікторівна (16 років практики) і Штогрин Віталій Володимирович (14 років практики).

Завдяки новітнім лікувальним методам та індивідуальному підходу кількість пацієнтів постійно зростала. У харківський медичний центр почали приїжджати люди з інших міст та областей. До 2018 року ми накопичили достатньо досвіду і вирішили відкрити ще одну клініку з лікування варикозу на нижніх кінцівкіх - в місті Києві.

Чому пацієнти довіряють нашим лікарям

У нашому Флебологічному центрі працюють досвідчені фахівці з Києва та Харкова. В сукупності вони виконали понад 4000 операцій за останні 15 років. За плечима наших флебологів тисячі хірургічних маніпуляцій і десятки тисяч діагностичних обстежень.

Лікарі займаються не тільки лікувальною, але і науково-дослідною роботою. Їх статті публікуються в наукових виданнях. Османов Рустем Рамзієвич й Рябінська Оксана Сергіївна запатентували по 8 винаходів в сфері флебології.

Наші фахівці виступають з науковими доповідями на всесвітніх флебологічних форумах. У конференції в Мельбурні, Австралія (лютий, 2018 р.) взяла участь Рябінська Оксана Сергіївна. Вона ж виступить доповідачем на міжнародному форумі в Кракові, в серпні 2019 року.

 

Лікар-хірург вищої категорії, флеболог Османов Рустем Рамзієвич
Лікар-хірург вищої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Лікар-хірург першої категорії, флеболог Толстов Олександр Леонідович
Лікар-хірург першої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Флеболог вищої категорії Рябінская Оксана Сергіївна
Флеболог вищої категорії
Досвід роботи: 34 года
Лікар-хірург першої категорії Штогрин Віталій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 15 років
Лікар-хірург, флеболог Рощина Людмила Вікторівна
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 17 років
Лікар-хірург, флеболог Корнієнко Олексій Миколайович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 5 років
Судинний хірург, головний лікар Гріншпун Ліна Павлівна
Судинний хірург, головний лікар
Досвід роботи: 11 років
Сосудистый хирург, флеболог Бакай Михайло Васильович
Сосудистый хирург, флеболог
Досвід роботи: 8 років
Лікар-хірург першої категорії Мосунов Сергій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 12 років
 Судинний хірург, флеболог Войціцький Сергій Юрійович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 8 лет
Судинний хірург, флеболог Свистак Нікіта Володимирович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 10 років
Лікар-хірург, флеболог Рябущенко Дмитро Дмитрович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 3 роки

 

Наші переваги в лікуванні без болю і шрамів

Ви вже знаєте, лікарський колектив нашої клініки складається з досвідчених флебологів.

Для діагностики та усунення варикозу їм допомагає сучасне обладнання. При обстеженні застосовуються ультразвукові системи Toshiba APLIO 400 і APLIO XG. Вони досліджують пошкоджені тканини, виводячи їх зображення на екран з високою роздільною здатністю. УЗ навігація General Electric Logiq E - система, що дозволяє не зачіпати здорові судини під час операції. Лазерний коагулятор «Ліка-хірург» - використовує лазерне випромінювання для дозованого впливу на хворі тканини.

Все це гарантує постановку вірного діагнозу і вибір індивідуальної програми лікування. Якщо хвороба в початковій стадії, то проблема вирішується профілактичними заходами - зміною раціону, способу життя. У більш важких випадках може знадобитися хірургічне втручання. Однак ми гарантуємо, що навіть після складних операцій не залишиться шрамів і рубців.

У наших пацієнтів мінімальні терміни реабілітації. Вони можуть ходити відразу після видалення варикозу.

Час повного відновлення залежить від методу лікування:

  • Мікросклеротерапія - видалення 98% косметичних дефектів відразу, а що залишилися в протягом 4 тижнів.
  • Ендовазальна лазерна коагуляція - пацієнтів відпускають додому найпізніше через 3 години після процедури.
  • Мініфлебектомія - повне відновлення за 10 днів.

Нам важливий результат лікування. Тому уважний і високопрофесійний персонал клініки спостерігає за станом пацієнтів і проводить обстеження чотири рази: через 10 днів, 3 місяці, півроку і рік.

 

 

Запишіться на прийом до флеболога в «Інститут Вен»!

Позбавтеся від варикозу, який заважає вам радіти життю!

 

Фотогалерея

Клініка флебології Інститут венКлініка флебології Інститут вен

Клініка флебології Інститут венКлініка флебології Інститут вен

Клініка флебології Інститут венКлініка флебології Інститут вен

Клініка флебології Інститут венКлініка флебології Інститут вен

Клініка флебології Інститут венКлініка флебології Інститут вен

Клініка флебології Інститут венКлініка флебології Інститут вен

Клініка флебології Інститут венКлініка флебології Інститут вен

 

Прочитайте декілька відгуків наших клієнтів

 

  • Наталя. Варикоз вилікували лазером всього за годину. Після уколів інших хворобливих відчуттів не зазнала. Операція пройшла в спокійній, доброзичливій обстановці. Після неї я без проблем дійшла до будинку пішки. Трохи заважала пов'язка, але я швидко до неї звикла. Болі під час процедури не відчувала. Пов'язку зняли через тиждень. Замість роздутих вен на нозі виділялося лише кілька маленьких синців. Велике спасибі Рябінській Оксані Сергіївні та Османову Рустема Рамзієвичу!

 

  • Людмила. Пінне склерозування мені зробили рік тому. Процедура зайняла лише 1,5 години. Боляче було лише при уколах. Хочу відзначити, як лікарі підтримують контакт з пацієнтом, щоб він не нервував. Я постійно спілкувалася з ними, поки йшла операція. Дуже важливо вчасно купити компресійний одяг. Лікар вибере вам відповідний комплект на консультації, а придбати його потрібно самостійно. Коли завершиться операція, на шкіру накладуть щільні пов'язки і компреси. Поверх потрібно надіти компресійні панчохи. Пов'язки зняли через 10 днів. Через місяць на огляд. Щоб повністю вилікуватися, потрібно постійно носити панчохи. Після лікування пройшов вже рік. Результат відмінний! Спасибі лікарям!

 

  • Олена. Склерозування зробили місяць тому. Ноги більше не болять і я дуже задоволена. Майже не помітно, що проводилася операція, оскільки видно лише маленькі точки від лазера. Вилікували мене всього за годину. Болю не відчувала, хоча наркоз не застосовувався. Безпечніше і комфортніше, ніж лягати під скальпель. Спасибі лікарям Рустему Рамзієвичу і Оксані Сергіївні за їх допомогу!

 

Пристаньте до порад наших пацієнтів і запишіться на консультацію до флеболога. Наші лікарі обстежують вас, поставлять діагноз і призначать ефективне лікування. Телефонуйте вже сьогодні. Не відкладайте повне одужання до кращих часів. Адже вже завтра простого лікування вже може бути недостатньо ...

Ви були у нас і хочете залишити відгук, поділитися переживаннями, враженнями і результатом? Скористайтеся формою для відгуків!