«Институт Вен»  лечение варикоза в  Киеве и Харькове

Телефон Київ:

Телефон Харків:

Час роботи:

Пн-Сб: с 9.00 до 18.00

Нд: вихідний

Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровського), 37

Київ, вул. Дмитрівська 69, блок 5

записатися на консультацію

Ендовазальна лазерна коагуляція - безболісне лікування варикозного розширення вен за 40 хвилин

Лікування варикозу на ногах методом ЕВЛК в Києві і Харкові

Друзі, якщо на Ваших ногах з'явилися розширені звиті вени, набряки або ділянки зі зміненим кольором шкіри, - це привід звернутися до лікаря. Пам'ятайте, що запущені форми хвороби нерідко призводять до розвитку трофічних виразок, венозних тромбозів та інших серйозних ускладнень. Повноцінне обстеження та своєчасне лікування дозволяють отримати найкращі результати.

Використовуючи сучасні методи та обладнання, операції виконуються амбулаторно, швидко і безболісно. Один з таких методів - ЕВЛК (ендоваскулярна лазерна коагуляція) вен. Дана технологія широко використовується у флебології як найбільш ефективна і безпечна. Така операція виконується на будь-якій стадії варикозної хвороби, в тому числі, при значних діаметрах вен.

ЕВЛК вен нижніх кінцівок - безболісна процедура, при якій не потрібно використання наркозу. Досить місцевої анестезії, яка забезпечує абсолютний комфорт пацієнтові і виключає вплив на центральну нервову систему і ризики, пов'язані з наркозом і спінальної анестезією.

Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен передбачає звичайний укол, який вводиться всередину вени за допомогою катетера з лазером. Лазер надає термічний вплив на стінки вен і закриває їх просвіт. Позбавляючись від проблемної вени, відтік крові повноцінно відновлюється за рахунок розподілу кровотоку в глибокі й поверхневі вени.

Лікування варикозу лазером виконується в нашому центрі флебології в Києві і Харкові. Ми усуваємо варикозно змінені вени та викликані варикозною хворобою трофічні виразки.

 

 

Лікарі «Інституту Вен» - досвідчені фахівці Києва та Харкова

У нашій клініці працюють флебологи високої кваліфікації. Результат їхньої роботи - більше 4 тисяч операцій за 15 років, каже сам за себе. Лікарі займаються не тільки лікувальною, але і науково-дослідною роботою.

Доктор медичних наук Османов Рустем Рамзієвич часто публікується в наукових виданнях. На його рахунку понад 50 робіт. Також він запатентував 8 винаходів в сфері флебології.

Наукові статті пише й Рябінська Оксана Сергіївна. Вона кандидат медичних наук і регулярно бере участь в міжнародних конференціях. У 2018 році вона прочитала доповідь на Флебологічному форумі в Мельбурні, Австралія.

Лише незначна кількість флебологічних клінік в Україні можуть похвалитися співробітниками, відомими в міжнародних наукових колах.

 

Лікар-хірург вищої категорії, флеболог Османов Рустем Рамзієвич
Лікар-хірург вищої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Лікар-хірург першої категорії, флеболог Толстов Олександр Леонідович
Лікар-хірург першої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Флеболог вищої категорії Рябінская Оксана Сергіївна
Флеболог вищої категорії
Досвід роботи: 34 года
Лікар-хірург першої категорії Штогрин Віталій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 15 років
Лікар-хірург, флеболог Рощина Людмила Вікторівна
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 17 років
Лікар-хірург, флеболог Корнієнко Олексій Миколайович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 5 років
Судинний хірург, головний лікар Гріншпун Ліна Павлівна
Судинний хірург, головний лікар
Досвід роботи: 11 років
Сосудистый хирург, флеболог Бакай Михайло Васильович
Сосудистый хирург, флеболог
Досвід роботи: 8 років
Лікар-хірург першої категорії Мосунов Сергій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 12 років
 Судинний хірург, флеболог Войціцький Сергій Юрійович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 8 лет
Судинний хірург, флеболог Свистак Нікіта Володимирович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 10 років
Лікар-хірург, флеболог Рябущенко Дмитро Дмитрович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 3 роки

Як проводиться ендовазальна лазерна коагуляція

Для цього методу лікування характерні наступні особливості:

Показання. Операція призначається при:

  • Варикозному розширенні стовбурів підшкірних вен.
  • Трофічних виразках нижніх кінцівок, викликаних варикозною хворобою.

Хід процедури. Під ультразвуковим контролем виконується укол в пошкоджену вену, що дозволяє завести в просвіт вени лазерний світловод. В результаті дії лазерної енергії варикозно змінена вена розсмоктується і як наслідок, відновлюється повноцінний венозний відтік за рахунок глибоких і поверхневих вен. Припиняється патологічний венозний скид крові через пошкоджену вену.

Переваги. Процедура займає не більше 40 хвилин. Для її виконання не потрібний наркоз або спінальна анестезія, оскільки немає жодного розрізу та шва. Вона виконується під місцевим знеболенням, абсолютно безболісно і не залишає шрамів, оскільки вени проколюють тонкою голкою. Після операції не потрібно залишатися в клініці ні хвилини. Більш того, відразу після операції слід прогулятися пішки протягом двох годин. В післяопераційному періоді з першого дня пацієнт веде звичне активне життя, і включає в режим обов'язкові ранкові та вечірні піші прогулянки.

 При бажанні, вийти на роботу можна й на наступний день, якщо праця не пов'язаний з підняттям тяжкості або тривалим перебуванням в одному положенні. Від важких навантажень, інтенсивних занять спортом і авіаперельотів бажано утриматися протягом першого місяця.

 

Вартість процедури ендовазальної лазерної коагуляції

Вартість для однієї ніжки за один сеанс: від 17000 грн

 

 

Наші результати c застосуванням ЕВЛК: до і після лікування

Фото До і Після лікування варикозу ніг - Інститут Вен

Фото До і Після лікування варикозного розширення вен - Інститут Вен

Фото До і Після лікування варикозу пінним склерозированием - Інститут Вен

Фото До і Після лікування варикозу лазерною коагуляцією - Інститут Вен

*Результат індивідуальний і залежить від індивідуальних особливостей організму

 

Наші переваги - лікування варикозу і трофічних виразок за 40 хвилин

Досвідчені флебологи нашої клініки присвятили свою кар'єру лікування різних форм варикозного розширення вен. Довше інших цим займається Оксана Рябінська (стаж 33 роки), Рустем Османов і Олександр Толстов (стаж 20 років).

Кожен з них не лише виконав десятки тисяч діагностичних обстежень, а й успішно прооперував тисячі пацієнтів. Життя цих пацієнтів змінилося назавжди.

Але нашим флебологам допомагав не тільки досвід. У XXI столітті цього недостатньо. Вони досягли приголомшливих результатів завдяки сучасному обладнанню.

Цифрові ультразвукові системи Toshiba використовуються при постановці діагнозу. Лікарі сканують пошкоджені тканини і отримують зображення з високою роздільною здатністю. Після його вивчення вони ставлять точний діагноз.

УЗ навігація General Electric Logiq E незамінна для точного впливу на уражені судини. З нею флебологи проводять операції, не зачіпаючи здорові вени.

За результатами ультразвукового сканування тканин лікарі складають чітку картину захворювання і вибирають індивідуальну програму лікування. Якщо варикоз в початковій стадії, то використовуються профілактичні заходи: дієти, зміна способу життя. Для лікування більш серйозних випадків необхідно хірургічне втручання.

Мінімальні терміни реабілітації дозволяють нашим пацієнтам швидко повернутися до звичного ритму життя. Навіть при значному розширенні вен дана техніка ефективна і гарантує швидке відновлення.

Уважний і високопрофесійний персонал «Інституту Вен» стежить за тим, щоб самопочуття пацієнтів не погіршилося після операції. Наші лікарі проводять 4 додаткових обстеження: через 10 діб, 3, 6 і 12 місяців.

Флеболог, хірург клініки лікування варикозу «Інституту Вен» Толстов Олександр Леонідович

Стаття написана лікарем-флеблологом клініки «Інституту Вен»

ТОЛСТОВ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ

Інформація про лікаря:

  • Досвід роботи: 20 років
  • Провів понад 50 тисяч діагностичних обстежень
  • Виконав близько 9 тисяч хірургічних процедур

 

Як задати питання флебологу

Хронічна венозна недостатність при варикозній хворобі не тільки знижує якість життя, але і таїть в собі ризики таких серйозних ускладнень, як набряки, виразки тромбози та ін. Не варто випробовувати долю і чекати незворотних змін! Ми готові Вам допомогти!

Дізнайтеся, що необхідно Вам! Зателефонуйте нам по телефону в харківську або київську клініку.

Чим довше розвивається варикоз, тим важче його вилікувати.

Своєчасна консультація у флеболога допоможе зрозуміти, як вирішити проблему хворих вен максимально швидко.

У нас ви завжди можете задати питання флебологу. Для цього вкажіть у спеціальній формі ім'я, номер телефону та електронну пошту!