«Институт Вен»  лечение варикоза в  Киеве и Харькове

Телефон Київ:

Телефон Харків:

Час роботи:

Пн-Сб: с 9.00 до 18.00

Нд: вихідний

Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровського), 37

Київ, вул. Дмитрівська 69, блок 5

записатися на консультацію

Діагностика варикозу. Часто вже через 60 хвилин ви отримаєте обгрунтований діагноз.

Діагностика варикозу в Києві і Харкові

Якщо ви стали помічати втому і біль у ногах, поява судинних візерунків або розширених вен, не варто затягувати зі зверненням до флеболога. Своєчасна діагностика варикозу нижніх кінцівок допоможе виявити захворювання на ранній стадії і вилікувати його швидко, часто за один день.Чем довше розвивається хвороба, тим важче симптоми. Тому дуже важливо вчасно поставити діагноз. Діагностика варикозу нижніх кінцівок в нашому медичному центрі проводиться із застосуванням цифрових ультразвукових систем Toshiba APLIO XG і APLIO 400. Устаткування візуалізує досліджувані структури до найдрібніших подробиць. Це допомагає флебологам чітко побачити варикозно розширені вени, оцінити стан глибоких вен, визначити наявність тромбозів.

 

Безболісний й революційний метод діагностики

У медичному центрі «Інститут Вен» в Харкові і Києві проводиться ультразвукове дуплексне ангіосканування глибоких і поверхневих вен нижніх кінцівок. Цей метод показує високу точність результатів і є «золотим стандартом» у діагностиці варикозної хвороби. Ультразвукове дослідження вен нижніх кінцівок виконується безболісно і не вимагає попередньої підготовки. Цей метод дозволяє встановити точний діагноз і визначити план ефективного лікування.

 

Хто проводить діагностику

Лікарі нашого медичного центру накопичили величезний досвід лікування варикозу. За 15 років вони провели понад 4000 операцій різного ступеня складності.

Вони займаються не тільки лікувальною, але і науково-дослідницькою діяльністю. Серед них є кандидати медичних наук. У наукових виданнях регулярно виходять статті наших лікарів. Також їм належать патенти на винаходи в області флебології.

Лікарі «Інституту Вен» регулярно беруть участь в міжнародних конференціях. У лютому 2018 року Оксана Сергіївна Рябінская читала доповідь на всесвітньому Флебологічному форумі в Мельбурні, Австралія. Там виступали провідні фахівці з США, Великобританії, Бельгії та інших країн. А в серпні 2019 року Оксана Сергіївна Рябінська брала участь в міжнародному форумі, який проходив в Кракові.

 

Лікар-хірург вищої категорії, флеболог Османов Рустем Рамзієвич
Лікар-хірург вищої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Лікар-хірург першої категорії, флеболог Толстов Олександр Леонідович
Лікар-хірург першої категорії, флеболог
Досвід роботи: 20 років
Флеболог вищої категорії Рябінская Оксана Сергіївна
Флеболог вищої категорії
Досвід роботи: 34 года
Лікар-хірург першої категорії Штогрин Віталій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 15 років
Лікар-хірург, флеболог Рощина Людмила Вікторівна
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 17 років
Лікар-хірург, флеболог Корнієнко Олексій Миколайович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 5 років
Судинний хірург, головний лікар Гріншпун Ліна Павлівна
Судинний хірург, головний лікар
Досвід роботи: 11 років
Сосудистый хирург, флеболог Бакай Михайло Васильович
Сосудистый хирург, флеболог
Досвід роботи: 8 років
Лікар-хірург першої категорії Мосунов Сергій Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
Досвід роботи: 12 років
 Судинний хірург, флеболог Войціцький Сергій Юрійович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 8 лет
Судинний хірург, флеболог Свистак Нікіта Володимирович
Судинний хірург, флеболог
Досвід роботи: 10 років
Лікар-хірург, флеболог Рябущенко Дмитро Дмитрович
Лікар-хірург, флеболог
Досвід роботи: 3 роки

 

 

Наші переваги в унікальному досвіді лікарів і високоточному обладнанні

Є 5 головних причин, чому 98% пацієнтів нас рекомендують.

 

1. Досвідчені флебологи високої кваліфікації

Досвід роботи більшості лікарів - близько 20 років і більше. У них за плечима тисячі, а у окремих фахівців - десятки тисяч проведених операцій і діагностичних обстежень.

 

2. Сучасне обладнання преміум-класу

У нас використовуються цифрові ультразвукові системи з високопродуктивними функціями обробки зображень. Висока деталізація зображень судин дозволяє лікарям ставити точний діагноз. Під час операції застосовується УЗ система General Electric Logiq E. Вона гарантує високу точність візуалізації.

 

3. Індивідуальні програми лікування

На підставі результатів обстеження лікарі вибирають метод лікування. В одних випадках може бути досить профілактичних дій. Наприклад, іноді зміна способу життя сприяє значному зниженню ризику варикозу. У разі встановлення діагнозу варикозної хвороби флеболог рекомендує консервативне або оперативне лікування.

 

4. Мінімальні терміни реабілітації пацієнтів

Наші лікарі застосовують прогресивні малотравматичні методи лікування варикозної хвороби. Вони безпечні і безболісні. Після операції не залишається рубців. Замість наркозу використовується тумесцентная анестезія. Період реабілітації зводиться до дотримання режиму рухової активності і виключення фізичних навантажень. Після операції пацієнти відправляються на прогулянку пішки, потім додому, а на роботу можуть виходити вже на наступний день за умови дотримання рухового режиму.

 

5. Уважний і високопрофесійний персонал

Після операції лікарі спостерігають за станом пацієнтів один рік. Обстеження проводяться через 10 днів, три місяці, півроку та рік.

 

Також пацієнти отримають корисні рекомендації, щоб уникнути повторної появи варикозного розширення вен. Наші лікарі зроблять все можливе, щоб таких проблем зі здоров'ям у вас більше не виникло.

 

Флеболог, хірург клініки лікування варикозу 'інститут вен' РОЩИНА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

Стаття написана в співавторстві з лікарем-флеблологом клініки «Інституту Вен»

РОЩИНА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

Інформація про лікаря:

  • Досвід роботи: 17 років
  • Провела більше 10 тис. УЗД досліджень
  • Виконала більше 700 операцій

 

Є простий спосіб задати питання флебологу ...

Просто скористайтеся спеціальною формою. Вкажіть ваше ім'я, телефонний номер і електронну пошту. Рекомендуємо вам задати питання флебологу якомога швидше. Чим раніше ми дізнаємося, які симптоми вас турбують і яке ваше самопочуття, тим швидше ми повернемо вам повноцінне здоров'я.

Багато людей могли б обійтися без операції, звернися вони до флеболога вчасно. Запишіть ваші контактні дані в форму або просто зателефонуйте в наш медичний центр в Києві чи Харкові!